Mirese erdhet ne Shkoder KONTAKT

SHQIP | ENGLISH

Rezultati i kerkimit
Kerkohet per:

TITULLI AUTORI ISBN ME SHUME
Ligjė pėr zgjedhjet e misėvet tė Kuvendit Kushtetues dhe Dekret-Ligje mbi zgjedhjet Parlamentare 978-99956-33-58-5
Ligjė Telegrafike,Radio-Telegrafike e Telefonike e administrates Postave Telegrafike e Telefonike
Ligjė-Rregullore-Dispozita mbi Administrimin e Kontabilitetin e Reparteve tė Fuqive Armate.(Pjesa I-II-III-IV)
Ligjė-Rregullore-Dispozita mbi Administrimin e Kontabilitetin e Reparteve tė Fuqive Armate.(Pjesa I-II-III-IV).- 978-99956-736-6-6
Ligjėrat e dytė mbi Fugurėn e Gjenecianit jase t\'zojes t\'Shkodres K.P. Villavicencio
Ligjėrata Jean-Jacques Rousseau 99943-658-3-5
Ligjėrata dhe shkrime tė zgjedhura Shefik Osmani 978-9928-142-31-3
Ligjėrata mbi artin e Renesansės. Zejnullah Rrahmani 9951-06-073-0
Ligjėratat Nobel nė Ekonomi
Ligjėratat Nobel nė ekonomi. 99927-51-36-3
Ligjėrimet arbėreshe : \"Gjuha e bukės\" dhe \"Gjuha e zemrės\" : ( shqyrtime dialektologjike dhe sociolinguistike nė ngulimet arbėreshe tė Italisė) Gjovalin Shkurtaj
Ligjėrimi nacionalist nė Shqipėri : R.Kombėtare, Komunizmi dhe nacionalizmi Enis SULSTAROVA 99927-58-01-5
Ligjėt e arsimit 978-99943-42-54-9
Ligjet e budgetit paraqitur prej Ministrit te Financavet(Sulejman Starova) 1 Prill 1928 deri me 31 Marc 1929
Ligjėt e rregulloret e Ministris s’Arsimit. 978 99943-51-07-7

Flash news
LINKS
Bashkia Shkoder
BUSH 'Luigj Gurakuqi'
Galeria Shkoder
Universiteti i Shkodres"Luigj Gurakuqi"
Muzeu i Shkodres